SPECIALIST IN RECRUTARE

IBB-HIB ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Ai cel putin 2 ani de experienta in recrutare
  • Cunosti si explorezi cu succes canalele de recrutare precum platforme dedicate, retele sociale, targuri de joburi sau orice alte mijloace relevante
  • Ai abilitati foarte bune de comunicare, esti organizat(a) si ai o atitudine proactiva
  • Nivelul tau de Engleza este minimum B2
  • Esti orientat catre invatare si explorare permanenta
  • Apreciezi o atmosfera profesionista, dar prietenoasa

Descrierea jobului

  • Identificarea celor mai potrivite si relevante canale de recrutare
  • Postarea anunturilor pe canalele dedicate
  • Urmarirea, selectarea si shortlist-area aplicantilor in functie de profilul candidatului potrivit
  • Stabilirea interviurilor
  • Participarea la interviuri
  • Mentinerea bazei de date cu detalii despre candidati
  • Comunicarea constanta cu managerii si coordonatorii de echipe privind nevoile de recrutare
  • Implicarea in alte activitati ce tin de HR

Societate comerciala, cu activitate în domeniul construcțiilor civile si de drumuri, angajeaza RESPONSABIL RECUTARE in departamentul Resurse umane. (Locatia se afla in Pipera).
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos