Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 30 Ian 2019

Specialist in recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ProWorkers angajeaza specialist in recrutare personal!
Cerinte:

1. Responsabila si cu excelente abilitati de comunicare;
2. Pro-activa si cu o buna capacitate de organizare;
3. Rezistenta la stres si atenta la detalii;
4. Abilitati de operare PC (MS Word, Excel, Facebook).

Descrierea jobului

1. Salariul motivant cu posibilitate de crestere in functie de performanta dovedita;
2. Mediu de lucru placut;
3. Program de munca full time de la 09:00-17:00, de luni pana vineri;
4. Birou personal localizat in Mun. Suceava.

Responsabilitati:

1. Identifica canalele de recrutare;
2. Concepe si posteaza anunturile pentru posturile vacante pe diverse site-uri de profil;
3. Contacteaza candidatii selectati;
4. Solicita actele necesare pentru intocmirea contractului individual de munca;
5. Organizează transportul candidaților la locul de munca;
6. Păstrează legătura cu candidații selectați, oferă consiliere;
7. Centralizeaza si transmite zilnic informatiile solicitate de catre seful ierarhic.
Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV in limba romana.
Ne rezervam dreptul de a contacta doar persoanele care corespund postului vacant.

Expirat
Specialist in recrutare  -  BVA GLOBAL LEISTUNG SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles