SPECIALIST IN DOMENIUL SECURITATII SI SANATATII IN MUNCA

BOG'ART SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Studii superioare
- Atestari de specialitate
- Vechime 5 ani in functie si activitate specifica in domeniul constructiilor
- Eficienta, initiativa
- Capacitate de analiza si control.

Descrierea jobului

- Raspunde de instruirea si controlul personalului pe linie de securitate, sanatate in munca, prevenirea si stingerea incendiilor la punctele de lucru ale societatii, in conditiile respectarii normelor generale de securitate si sanatate in munca si a legislatiei in vigoare.

Descrierea companiei

Antreprenor General, constructii civile si industriale
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos