Publicat 28 Mai 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Specialist in Domeniul S.S.M.

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa:
- fie absolvent studii superioare, calificare inginer
- aiba experienta cel putin 2 ani
- aiba carnet auto - categoria B (disponibilitate peste 30% din timp pentru deplasari)
- detina cunostinte in domeniul securitatii si sanatatii in munca / legislatia in domeniu
- detina cunostinte in domeniul situatiilor de urgenta (PSI) / legislatia in domeniu
- detina cunostinte bune de operare PC, Word, Excel, Power Point, Outlook
- fie serios, cu respect pentru confidentialitate, dedicat postului
- aiba abilitatea de a lucra cu mai multe proiecte in paralel
- aiba putere de concentrare si atentie distributiva, initiativa
- fie o persoana ordonata, organizata si constiincioasa
- detina capacitate de a sintetiza si ordona informatia
- aiba flexibilitate la program prelungit si deplasari
- sa respecte termenele limita
- se integreze cu usurinta in colectiv, lucru in echipa
- aiba o tinuta corespunzatoare

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Verifica aplicarea reglementarilor legislative în vigoare.
- Intocmeste toate documentele legale.
- Identifica riscurile existente si intocmeste rapoarte specifice.
- Raspunde de prelucrarea periodica a legislatiei in vigoare si aduce la cunostinta partilor interesate modificarile legislative aparute in domeniu.
- Participa la cercetarea evenimentelor.
- Participa la inspectii si audituri.

AC&CA Consulting Services S.R.L. a luat fiinţă in anul 2004 si este certificata pentru prestări servicii de consultanţă în domeniile: sănătate şi securitate în muncă, situatii de urgenta, RSVTI, resurse umane şi salarizare si realizarea cursurilor de formare profesională a adulţilor în domeniile securitate şi sănătate în muncă şi resurse umane. Personalul organizaţiei noastre este compus din experţi cu mulţi ani de vechime în domeniile în care ne desfăşurăm activitatea. Organizaţia acordă o atenţie deosebită formării profesionale continue a acestora, pentru a oferii servicii de înaltă calitate beneficiarilor noştri.

Expirat
Specialist in Domeniul S.S.M.  -  AC&CA Consulting Services