Specialist in Domeniul Calitatii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Studii: superioare, de preferat în Construcţii
-Experienţa profesională: minim 1 an experienţă în domeniu, la lucrări de construcţii infrastructură - canalizări, reţele de apă, drumuri - poduri
-Cunostinţe utilizare PC: MS Office,
Autocad,
Program devize;
Permis conducere categorie B;
Limba Engleză (scris, citit, conversaţie) nivel mediu

Descrierea jobului

-Desenează, proiectează, redactează pe calculator proiectele încredinţate;
-Intocmeşte documentaţii de proiectare care ţin de specificul beneficiarilor;
-Participă, în cazul în care este solicitat, la antemăsurători şi măsurătoripentru relevare a construcţiilor existente şi terenurilor, precum şi verificarea pe şantier a cotelor şi dimensiunilor de execuţie;
-Coordonează activitatea de concepţie a designului general în activitatea de proiectare şi execuţie a elementelor de construcţie;
-Asigură punerea de acord a obiectivelor ce constituie tema de proiectare cu planul urbanistic general;
-Avizează partea de arhitectură a proiectelor realizate de departamentul de proiectare al companiei;
-Participă la coordonarea unor faze importante de lucrări în şantier;
-Execută lucrări de îmbunătăţire a proiectelor, de design, la solicitarea managerului superior;
-Reprezintă societatea în relaţiile cu organele municipale, judeţene şi alte organe care se ocupă de avizări care ţin de proiectele executate;
-Păstrează confidenţialitatea datelor la care are acces.

UTI Facility Management este o companie românească al cărei portofoliu include soluții complexe pentru corporații, obiective industriale, arene sportive, instituții bancare, instituții guvernamentale și infrastructuri critice: facility management, sisteme integrate de securitate fizică, management computerizat al proceselor clientului, call center, dispecerat operațional, client web monitoring, securizare și monitorizare de flote auto. Obiectivul nostru este să venim în întâmpinarea nevoilor clienților cu servicii și soluții de ultimă generație care să le permită acestora să se focuseze asupra activității proprii, să-și îmbunătățească performanțele și să-și eficientizeze costurile.

Publicat 25 iun. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos