Publicat 02 Nov 2018 | Reactualizat 16 Nov 2018 | Expiră 02 Dec 2018

Specialist in domeniul calitatii (Vorarbeiter)

1 post

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană
  • Peste 2 ani experiență în Alimentatie / HoReCa, Controlul calitatii, Productie

Candidatul ideal

Cerinte:
Obligatoriu experienta in abator specializat pe transare carne de pui si curcan;
Obligatoriu cunoasterea limbii germane (nivel mediu);
Cunostinte de igiena in industria alimentara;
Permis categoria B (constituie un avantaj);
Rezistenta la stres;
Rezistenta la conditiile de lucru din abator;
Abilitati de a lucra in echipa;
Cunostine minime de operare in Microsoft Excel.

Descrierea jobului

Atributii:
Monitorizarea operatiunilor dintr-o sectie a unui abator specializat pe transare carne de pui si curcan;
Sa se asigure ca transatorii respecta normele de securitate si igiena alimentara;
Sa indeplineasca alte sarcini primite de la managerul de abator.

Se subordoneaza:
- managerului de abator.

Interactioneaza:
- cu transatorii;
- cu managerul de abator;
- cu reprezentantii clientului german.

Beneficii:
Cazare asigurata de catre firma;
Autovehicul pentru transport local;
Salarizare motivanta.

Abatorul este specializat in procesarea carnii de pasare si este situat in nordul Germaniei.

Specialist in domeniul calitatii (Vorarbeiter)  -  BVA GLOBAL LEISTUNG SRL