Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 17 Iun 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Specialist in compensatii si beneficii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-am bucura sa te alaturi echipei de HR a Bancii Transilvania si, pentru a te potrivi cu acest post, ne-ar placea sa:

  • Ai studii superioare de specialitate (Informatica economica sau Statistica reprezinta un avantaj);
  • Cunosti legislatia muncii, legislatia privind salarizarea si fiscalitatea;
  • Ai abilitati foarte bune de operare in Microsoft Office (Excel – nivel avansat);
  • Cunosti limba engleza la nivel avansat;
  • Ai dezvoltate abilitatile de comunicare, relationare si lucru in echipa;
  • Ai capacitate de analiza si sinteza, de anticipare a efectelor si consecintelor pe termen lung;
  • Te focusezi pe gasirea de solutii, indiferent de situatiile care apar.

Descrierea jobului

Fiind parte din echipa noastra, vei avea ocazia sa:

  • Întocmesti situații și analize cu privire la recompensele și beneficiile propuse și aprobate pentru angajații BT, pe termen scurt și lung;
  • Realizezi predicții și simulări ce țin de bugetul de salarizare și compensații;
  • Pregătesti rapoarte specifice către comitete, directii, organisme de control;
  • Participi la sondaje cu privire la piaţa forţei de muncă.
Pentru implicarea ta, iti oferim un mix de beneficii, structurat astfel:
  • Pachet salarial (salariul fix, tichete de masa);
  • Abonament medical;
  • Pensie facultativa (pilonul III);
  • Daca te ajuta, participarea la diferite cursuri;
  • Avantaje legate de serviciile si produsele oferite de BT si de parteneri;
  • Alte beneficii care ne fac unul dintre cei mai doriti angajatori din Romania.

Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

Banca Transilvania are 2,5 milioane de clienti, aproape 500 de sedii si peste 7.000 de colegi in echipa. Strategia sa este sustinuta de actionari puternici, precum Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare.

Este singurul brand bancar romanesc prezent in Brand Finance 500 Ranking 2018, realizat de Brand Finance si Cel mai valoros brand bancar din Romania, conform Brand Finance Romania 2017.

Expirat
Specialist in compensatii si beneficii  -  Banca Transilvania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles