Publicat 28 Ian 2018 | Expiră 28 Feb 2018

SPECIALIST ESTETICA/SPECIALIST IPL/COSMETICIANA

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te vrem in echipa noastra din SIBIU daca:

* esti pasionata de FRUMOS;
* ai abilitati de COMUNICARE si VANZARI;
* esti VESELA, OPTIMISTA si dornica sa faci PERFORMANTA;
* iti place sa lucrezi in ECHIPA.

Experienta in domeniu (cosmetician) nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

Asiguram training de specialitate!

Descrierea jobului

Beneficii:

-procent din incasari
-bonusuri aniversare
-recompense in servicii ale salonului
-training periodic gratuit;

Brandul Nomasvello-lider mondial in tratamente faciale si corporale cu IPL- este cea mai mare retea de infrumusetare din lume, prezenta in 16 tari, de pe 3 continente, cu peste 3000 specialisti IPL, care lucreaza in circa 1200 centre, avand mai mult de 1 milion clienti activi. Tratamentele au un pret unic si unisex: 30 euro/sedinta. Toata aparatura este proprie si se gaseste doar in saloanele No+Vello. Echipamentul modern dispune de un sistem intens de racire Sub-Zero, care este bland la nivelul pielii si care ofera o anestezie locala pentru a face tratamente inofensive si fara durere. Serviciile de calitate sunt oferite de specialisti in domeniu, instruiti dupa un protocol de lucru international.

Frumusetea se ingrijeste la Nomasvello!
www.nomasvello.ro.

Expirat
SPECIALIST ESTETICA/SPECIALIST IPL/COSMETICIANA  -  SC CAROLS INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles