Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Specialist editare text si imagini

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti meticulos si totodata pasionat de calculator? Cunosti limba engleza la nivel conversational?
Iti plac provocarile si esti dispus sa inveti sa lucrezi intr-un domeniu cu totul nou si in continua schimbare?
Atunci nu mai incape indoiala ...
TE VREM IN ECHIPA NOASTRA!
Reemers Publishing cauta persoane deja cunoscatoare sau interesate sa invete tehnici de tehnoredactare carti si reviste prin intermediul aplicatiilor de editare text si imagini, cu ajutorul specialistilor nostri si a documentatiilor specifice care va stau la dispozitie in biblioteca noastra online.

Descrierea jobului

Care va fi rolul tau?
Misiunea ta pentru inceput este sa te documentezi si sa exersezi cat mai mult in urma trainingului sustinut in-house. Fii perseverent, proactiv si receptiv iar succesul iti e garantat!

Care e rezultatul muncii tale?
Pregatirea pentru tipar a cartilor, revistelor din literatura de specialitate: medicina, drept, economie, invatamant, etc.

Ce iti oferim in schimb?
O echipa tenace dispusa sa te ajute sa devii specialist in domeniu, flexibilitate si intelegere, un castig lunar fix si tichete de masa, beneficii pentru servicii medicale sau/si transport in comun, prime de sarbatori, echipament de ultima generatie, iesiri cu colegii, team-buildinguri, cursuri de perfectionare.

In cadrul interviului, iti vom oferi toate detaliile legate de job, iti vom prezenta compania si misiunea ei, te vom testa pentru a-ti afla potentialul ca apoi sa decidem impreuna daca vom incepe colaborarea pe termen cat mai lung.

Am reusit sa iti captam atentia? Atunci nu mai astepta – APLICA – si haide sa ne cunoastem!

Suntem o companie in continua dezvoltare cu o vechime de 8 ani pe piata din Sibiu. Suntem parte a companiei mama cu sediul in Germania infiintata in 1995. Oferim solutii externalizate calitative si eficiente pentru servicii de tehnoredactare si prelucrare carti electronice pentru clientii nostri din Germania.

Expirat
Specialist editare text si imagini  -  SC REEMERS PUBLISHING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles