Publicat 11 Sep 2020 | Reactualizat 25 Sep 2020 | Expiră 11 Oct 2020

Specialist Dezvoltare produse noi

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare – Chimie, Farmacie, Biochimie,
Cel putin 2 ani experienta intr-o companie de productie farmaceutica, alimentara sau chimica,
Prezinta avantaj experienta in activitati ca: Managementul proiectelor, Cercetare-Dezvoltare, Analize si evaluari,
Foarte bune abilitati de utilizare a aplicatiilor computerizate MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
Cunosterea aplicatiei SAP,
Limba Engleza, nivel avansat – scris si vorbit,
Prezinta avantaj cunosterea Limbii Germane.

Descrierea jobului

Planifica, pregăteste, coordoneaza și documenteaza proiectele de dezvoltare, proiectele de transfer și proiectele de corectare pentru capsule moi de gelatină, din categoriile Suplimente nutritive și produse OTC. Se ocupa cu dezvoltarea de formule in scopul pregatirii de oferte pentru clienti.
Activitatea presupune colaborare permanenta cu persoanele omoloage din cadrul AENOVA Group.
Postul deschide perspectiva unei cariere internationale in domeniu.

SWISSCAPS Romania is a subsidiary of AENOVA Group. It is a leading manufacturer of Soft Gelatin Capsules (Nutrition, Food Supplement, Pharmaceuticals, OTCs) with operations across Europe. In Romania, the company is based in Cornu.

Specialist Dezvoltare produse noi  -  SWISSCAPS Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles