de ani Fără Frică...

Publicat 23 Oct 2019 | Reactualizat 13 Nov 2019 | Expiră 18 Nov 2019

Specialist de proiect ID 972489

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii Absolvent studii superioare;

Experienţa în muncă:

Experienta anterioara in industrii diferite constituie un avantaj;
Experienta in elaborare de proceduri si procese operationale;
Participare in echipe de proiect

CUNOŞTINŢE, APTITUDINI & ABILITĂŢI:
Orientare catre client, orientare catre rezultate, spirit de initiativa, abilitate de a lucra in echipa, abilitate de a lucra sub presiune, flexibilitate, rezolvarea problemelor in timp optim;
Persoana activa, foarte organizata si structurata, capabila sa coordoneze si sa gestioneze mai multe lucrari in acelasi timp;
Gindire logica, initiativa, disponibilitatea de a invata lucruri noi;
Persoana serioasa, responsabila, dinamica, comunicativa;
Capacitatea de a face fata unui mediu de lucru dinamic, in continua schimbare;
Abilitati bune de comunicare verbala si in scris;
Capacitatea de a mentine un climat de munca prietenos si respectuos cu colegii;
Cunostinte avansate de operare pe calculator in programele Microsoft Office: Excel, Power Point;
Limba engleza – nivel avansat.

Descrierea jobului

Efectueaza si interpreteaza analize si rapoarte complexe, cu caracter de regularitate sau ad-hoc, utilizand cunostinte avansate de Microsoft Excel si Power Point, ale principalilor indicatori de afaceri operationali aferenti Directiei Executive
Semnalizeaza catre superiorul direct devieri de la valorile tinta ale indicatorilor de afaceri, si poate propune masuri de remediere pentru a sustine indeplinirea obiectivelor asumate;
Contribuie la realizarea unui sistem optim de raportare pentru principalii indicatori de afaceri operationali, sistem care sa permita o vizibilitate in timp real al gradului de indeplinire al obiectivelor asumate;
Face parte din echipe de proiect crosfunctionale, contribuind cu analizele sau rapoartele necesare derularii optime a respectivelor proiecte de eficientizare a activitatilor din cadrul Directiei Executive ;
Participa la sedinte de lucru, workshop-uri, conferinte in care se analizeaza proiectele curente si viitoare, pentru a intelege si translata in analize concrete evolutia activitatilor versus planul de afaceri asumat;
Gestioneaza independent proiecte de complexitate medie, asigurand obtinerea rezultatelor in termenele stabilite si cu resursele disponibile; gestioneaza aspectele operationale, financiare si asigura resursele necesare pe proiectele allocate;
Pregateste informari si prezentari periodice catre managementul oragnizatiei, cu privire la progresul si rezultatele proiectelor din aria de responsabilitate;
Propune si gestioneaza implementarea de noi abordari care sa testeze sau sa implementeze schimbari cu scopul de a imbunatati rezultatele de business;

Telekom Romania is a dynamic brand which provides complete, innovative, fixed and mobile telecommunication services tailored to a vast community of customers with about 10 million service contracts. It is part of the Deutsche Telekom group - one of the global integrated communications leaders, present in 51 countries across 5 continents. Our solutions open an infinite world of opportunities to share the most beautiful and emotional experiences with family, friends, colleagues and those around us. Our mission is to enrich people's lives by providing them with fixed and mobile integrated services, state-of-the-art 4G technologies, fiber optics as well as Internet TV, bringing users a new entertainment experience with exclusive and quality content access, on all screens, and advanced interactive features. As far as business customers are concerned, Telekom Romania is the trusted partner of companies, for whom we offer complete communications solutions and IT & C to help companies become more competitive and more agile. Our network is bringing together people, machines and content, connecting them for a better, safer, simpler future. Before applying for this position, we invite you to access the following link: https://www.telekom.ro/information-dev-dataprivacy to inform you about how Telekom Romania processes your personal data. *Only selected candidates will be contacted.

Expirat
Specialist de proiect ID 972489  -  Telekom

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles