Specialist Colectare Deseuri

Tipul job-ului
Departamente
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

E o perioada in care vorbim din ce in ce mai des despre poluare, deseuri.impactul asupra mediului. Daca esti o persoana care isi doreste sa faca ceva constructiv, zi de zi, pentru a avea un mediu mai curat printr-o colectare mai buna a deseurilor, merita sa arunci o privire pe descrierea de mai jos.

Pentru pozitia de Specialist Colectare Deseuri, cautam o persoana cu:

-cunostinte de logistica si de legislatie de mediu;
-experienta de lucru intr-un mediu procedurat;
-cunostinte limba engleza;
-cunostinte pachet office;
-persoana proactiva, energica, organizata;
-studiile superioare de specialitate reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Atributii:

-vei asigura preluarea comenzilor de deseuri de la producatori si alti generatori;
-urmaresti trasabilitatea acestora;
-verifici conformitatea datelor din documente cu situatia din teren;
-dezvolti reteaua logistica (puncte de colectare, transport, depozitare);
-actionezi proactiv in dezvoltarea infrastructurii;
-te asiguri ca activitatile intreprinse respecta conditiile contractuale si legislative.

Ce oferim:

-un mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica si deschisa spre a integra noi membrii
-salariu atractiv
-bonuri de masa, abonament servicii medicale, contract perioada nedeterminata.
-oportunitati de dezvoltare profesionala inclusiv prin acces la traininguri profesionale.

Descrierea companiei

Gasim locul potrivit pentru omul potrivit!

Publicat 12 oct. 2021 Reactualizat 9 nov. 2021 Expiră 11 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos