Publicat 17 Oct 2019 | Reactualizat 16 Nov 2019 | Expiră 17 Nov 2019

Specialist Campanii PPC: Google AdWords / Facebook si SEO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam Specialist (si/sau asistent) cu experienta, in domeniul Campaniilor PPC (Google AdWords / Social Media) si SEO, ce trebuie sa conceapa / optimizeze / raporteze strategia tuturor campaniilor PPC si nu numai.

- Minim 2 ani de experienta in dezvoltarea de campanii PPC;
- Cunostinte limba engleza;
- Experienta in lucrul cu unelte de "web analytics"
- Cunostinte in marketing online, pasionat de tot ce inseamna mediul online !
- Punem accentul pe originalitate, imaginatie, meticulozitate, capacitatea de a respecta termene limita
- Cunostinte solide in Social Media (Facebook / Instagram), Google Adwords, Google Analytics/Console, E-mail Marketing si SEO!

Descrierea jobului

✅ Participa la implementarea strategiei de marketing si imagine
✅ Participa la realizarea campaniilor de promovare SEO, CPC cat si Social Media
✅ Realizare materiale grafice pentru site-uri web, bannere, anunturi AdWords, etc.
✅ Cunostinte creare si administrare campanii Google, Facebook, Instagram, Youtube, etc !