de ani Fără Frică...

Publicat 19 Iul 2006 | Expiră 19 Aug 2006

Specialist CALL CENTER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Sa aiba o tonalitate placuta a vocii
- Sa posede abilitati de comunicare
- Sa fie un bun manager
- Sa aiba capacitatea de integrare si lucru in cadrul echipei
- Background Tehnic
- Experienta in domeniu minim 6 luni ar constitui un avantaj

Descrierea jobului

-Cunoasterea tehnicii Call Center
- Abilitati de comunicare scrisa si orala
- Abilitati de a lua decizii, de a rezolva situatii dificile prin identificarea problemelor si oferirea solutiilor optime pentru clienti
- Responsabil de calitatea serviiilor oferite clientilor
-Orientarea catre client si nevoile acestuia
- Cunoasterea unei limbi straine ( nivel mediu- avansat )
-Furnizarea informatiilor specifice solicitate de apelanti privind programe speciale

Pachet salarial competitiv.
Posibilitati de promovare .

Descrierea companiei

National Call Center

Expirat
Specialist CALL CENTER  -  S.C DYNAMIC SOLUTION S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles