Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Specialist Calitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experience in the Quality Department
- Technical knowledge
- English knowledge

Descrierea jobului

- Carries out the quality audits on production
- Checks the correct quality control by operators
- Evaluates faulty products and the cause of the fault
- Prepares reports regarding quality
- Releases production
- Controls incoming deliveries of raw material
- Prepares manuals for production of the products based on the provided information from Tech. Dep.
- Trains new employees about quality procedures and proper production processes
- Prepares efficiency analyses on the production lines

Compania isi desfasoara activitatea in comuna Filipestii de Targ, sat Filipestii de Targ, nr. 963 (la iesirea din sat catre Calinesti), jud. Prahova
Obiectul de activitate al firmei: fabricarea articolelor din polietilena.
Pentru mai multe detalii legate de angajari, va rugam sa il contactati pe: MUREA SORIN 0786 107 592

Expirat
Specialist Calitate  -  FTF PLASTICS SRL/FOX FITTINGS GROUP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles