Specialist Aprovizionare

S.C. UPET S.A. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3400 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Este atent la detalii. energic si sociabil
- Este un bun jucator in echipa, impartaseste cu echipa ideile si oportunitatile
- Stie sa utilizeze instrumentele media si IT pentru a facilita procesul de achizitii
- Este inventiv in a gasi solutii cand metodele standard nu functioneaza
- Vorbeste engleza
- Experienta in vanzari, achizitii, logistica reprezintă doar un avantaj.
- Vrea sa devina un super profesionist - este calitatea care le poate inlocui pe toate celelalte !

Descrierea jobului

- Plasarea comenzilor de achizitie materiale si echipamente
- Negociearea celor mai bune preturi si termene de livrare si plata
- Gestiunea relatiilor cu furnizorii interni si externi
- Urmarirea comenzilor plasate la furnizori si monitorizarea termenilor de livrare
- Organizarea importului, a formalitatilor vamale si a transportului de produse
- Mentinerea stocurilor minime de produse achizitionate
- Prospectarea pietei interne si externe in vedere identificarii de noi furnizori

UPET Targoviste este un producător de utilaj petrolier cu traditie fondat la 1872. Produsele UPET sunt cunoscute in toate zonele de exploatare petrolira din lume. Acum suntem la o etapa noua de dezvoltare, avem un plan ambitios si suntem in cautarea unor colegi dornici de realizari profesionale, care sa se alature echipei noastre extraordinare.

Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos