Publicat 11 Feb 2020 | Reactualizat 10 Mar 2020 | Expiră 13 Mar 2020

SPECIALIST APROVIZIONARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-cunostinte limba engleza sau italiana
-cunostinte SAP - prezinta avantaj

Descrierea jobului

experienta emiterea comenzilor de materiale catre furnizori;
-experienta planificare si urmarirea confirmarilor de comenzi catre furnizori, precum si receptia marfurilor pana la intrarea materialelor in magazia companiei;
-experienta receptia marfurilor si inregistrarea in sistem a marfurilor intrate;
-analiza consumului de marfa pentru dimensionarea stocului de siguranta, propune politici de aprovizionare;
Sediul firmei: Iclod, Sat Fundatura, 1A jud. Cluj

Descrierea companiei

Irrom Industrie S.r.l., societata din group Irsap.

Irsap o societate italiana care a facut din cercetare istoria sa si din inovatie prezentul sau. Este o marca care garanteaza calitatea in sectorul caloriferelor. O calitate care ia nastere dintr-o experienta vasta in incalzirea locuintelor si dintr-un traseu coerent care a adus societatea la nivele maxime in Italia si in strainatate.

Expirat
SPECIALIST APROVIZIONARE  -  IRROM INDUSTRIE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles