de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2016 | Reactualizat 11 Feb 2016 | Expiră 15 Feb 2016

SPECIALIST APROVIZIONARE - PLANIFICARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare
Minim 1 an experienta in domeniul aprovizionarii cu marfa de la furnizori
Cunoasterea limbii engleza la nivel mediu
Cunostinte operare PC
Atentie la detalii, capacitate de concentrare si de analiza

Descrierea jobului

Intocmeste rapoarte, situatii privind necesarul de aprovizionare
Transmite comenzile de aprovizionare catre fiecare furnizor in parte
Urmareste derularea comenzilor de aprovizionare
Analizeaza confirmarile de comanda si confirmarile privind termenul de livrare
Urmareste stadiul comenzilor lansate catre furnizorii alocati
Verifica daca produsele si cantitatile din facturile emise de furnizori corespund cu cele comandate, etc

Romstal s-a dezvoltat in 20 ani ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate. Cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 20 ani pe piata, Romstal s-a dezvoltat in: Italia, Bulgaria, Serbia, Ucraina, Moldova si are ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.
Printre valorile promovate de noi se numara: performanta, calitate si recunoastere, respect pentru oameni si mediu, initiativa si viziune, comunicare si cooperare. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Expirat
SPECIALIST APROVIZIONARE - PLANIFICARE  -  ROMSTAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles