Specialist Administrare Personal

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pasionat de resurse umane, super organizat și dornic să gestionezi o nouă provocare profesională? Ai putea fi colegul ideal pentru postul de Specialist Resurse Umane - Administrare Personal.

Ne dorim să vii cu:
* Experiență pe un post similar - minim 3 ani;
* Studii superioare finalizate;
* Atitudine pozitivă şi bune abilităţi de comunicare;
* Capacitatea de a gestiona cu succes mai multe proiecte simultan;
* Capacitatea de gestionare eficientă a timpului şi a priorităţilor;
* Cunoştinţe foarte bune de legislaţia muncii;
* Cunoştinţe avansate de operare în MS Office;
* Cunoştinţe de limba engleză la nivel mediu.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale principale:
* Întocmirea, gestionarea și administrarea contractelor de muncă şi a dosarelor angajaţilor conform prevederilor legale, inclusiv gestionarea bazei de date a angajaților (REVISAL);
* Supervizarea şi monitorizarea activităților de administrare personal în magazine și a cercetărilor disciplinare;
* Menţinerea relației cu autorităţile;
* Obţinerea autorizaţiiilor de muncă pentru cetăţenii străini;
* Obţinerea permisului de şedere temporară pentru cetăţenii străini şi a certificatului de înregistrare pentru cetăţenii UE.

Beneficiile tale viitoare:
* Vei avea sprijinul unei echipe de profesioniști și șanse constante de învățare;
* Vineri este zi scurtă (programul se termină la ora 14.30) pentru a te bucura de pasiunile tale;
* Tichete de masă și bonus de vacanță;
* Posibilitatea de a lucra hibrid;
* Asigurare medicală pentru că starea ta de bine este importantă pentru noi.

Noi, la METRO, suntem o echipă de 3000 de campioni ai afacerilor independente. Dedicați celor care se dedică muncii lor, lucrăm pentru cei care se trezesc în fiecare dimineață și vor să schimbe ceva. Suntem aici pentru cei care au avut curajul de a-și transforma visul într-o afacere, pentru milioane de antreprenori din întreaga lume. Deși se spune că toate lucrurile se schimbă, un lucru a ramas la fel: noi, acum ca și atunci, nu lucrăm pentru METRO! Lucrăm pentru peste 20 de milioane de clienți METRO, fiecare cu propriile visuri, ambiții și provocări. Pentru ei, găsim soluții personalizate și lucrăm cot la cot pentru a le asigura succesul. Deservim atât micile afaceri cu mari idei, cât și afacerile globale cu priorități locale.
Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos