Specialist Administrare Imobile

SYNEVO ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate - reprezinta un avantaj, domeniul tehnic – Facultatea de Constructii;
  • Minimum 1 an experienta pe un post similar (Facility Management, Administrare cladiri, Mentenanta);
  • Bune abilitati de operare MS Office (Word, Excel);
  • Cunostinte tehnice privind mentenanta tehnica a sistemelor, echipamentelor si instalatiilor cladirilor;
  • Cunostinte privind documentatia necesara pentru obtinerea avizelor, autorizatiilor si a Certificatelor de Urbanism;
  • Cunostiinte minime privind planul Releveu al unei cladiri;
  • Bune abilitati de organizare, planificare si de respectarea termenelor limita;
  • Atentie la detalii;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Persoana orientata catre rezultate.
  • Disponibilitate pentru activitate de teren;

Descrierea jobului

  • Supravegheaza proiectele in curs incepand de la etapa de Avizare pana la Autorizarea / predarea acestora;
  • Pregateste documentatia in vederea obtinerii Certificatelor de Urbanism, Avizelor, Autorizatiilor necesare Centrelor de recoltare si a reclamelor luminoase;
  • Depune dosarele/documentele necesare pentru obtinerea avizelor/certificatelor la institutiile/autoritatile publice;
  • Mentine legatura cu centrele de recoltare in vederea identificarii problemelor din locatie;
  • Identifica, evalueaza si gestioneaza etapele proiectelor de mentenanta;
  • Prospecteaza piata furnizorilor care asigura servicii de mentenanta;
  • Inregistreaza procesele verbale de mentenanta;
  • Verifica facturile de mentenanta pentru operarea la plata;
  • Pregateste documentatia in vederea pregatirii dosarelor de dauna;
  • Realizeaza rapoarte, analize de preturi pentru materialele de constructii, serviciile de mentenanta etc;
  • Verifica caietele de sarcini;
  • Gestioneaza arhiva departamentului.

Synevo este cel mai important furnizor de servicii de diagnostic de laborator din România și are în portofoliu peste 2.000 de tipuri de analize uzuale și avansate, acoperind toate ariile terapeutice. La finalul anului 2020, Synevo România administra o rețea națională de 19 laboratoare și 126 de centre de recoltare și a efectuat pe parcursul anului peste 13 milioane de teste.

Synevo România este parte a Medicover AB, o companie internațională de servicii medicale și de diagnostic, cu sediul central în Suedia, listată la Bursa NASDAQ Stockholm. Fondată în 1995, ca răspuns la cererea din ce în ce mai mare de servicii medicale de calitate superioară din Polonia, Medicover s-a extins ulterior pe noi piețe, răspunzând unor nevoi similare. În prezent, cele mai mari operațiuni Medicover sunt în Polonia, Germania, România, Ucraina și India. Medicover oferă o gamă largă de servicii medicale prin intermediul unei rețele extinse de clinici, spitale, facilități unităti de îngrijire specializată, laboratoare și centre de recoltare, prin cele două divizii – Divizia de Servicii Medicale și Divizia de Servicii de Diagnostic.

Divizia de Servicii de Diagnostic oferă o gamă largă de servicii de laborator, incluzând analize uzuale și avansate pentru fiecare domeniu al patologiei clinice, de la teste de prevenție, până la teste pentru monitorizarea diferitelor tratamentelor. La nivel internațional activitatea este derulată prin intermediul unei rețele formate din 93 de laboratoare, 733 de centre de recoltare și 26 de clinici, active în zece țări. Principalele piețe sunt Germania, România, Ucraina și Polonia.

Divizia de Servicii Medicale oferă îngrijire medicală de cea mai bună calitate, pe baza unui model integrat de tratament, având un portofoliu variat de specialități medicale, unde atenția este concentrată pe sănătate și starea de bine a pacienților. La nivel internațional, serviciile sunt oferite în cadrul a 117 clinici, 25 de spitale, 52 cabinete stomatologice, 20 de clinici de fertilitate și 25 de centre de fitness. Principalele piețe sunt Polonia, India și România.

Pentru mai multe detalii, accesați:

www.medicover.com

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 6 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos