Specialist Administrare de personal

IQ.HR SOLUTIONS 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare;
Cunostinte solide de legislatia muncii; atestat Inspector personal, cursuri relevante in domeniu;
Experienta in activitati de administrare de personal si REVISAL;
Foarte bune cunostinte de operare PC;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Responsabil, atent la detalii;
Limba engleza – nivel avansat.

Descrierea jobului

Intocmirea documentelor RU (CIM, acte aditionale, decizii incetare, etc)
Actualizarea bazelor de date cu informatiile angajatilor;
Raportarea in Revisal, conform legislatiei in vigoare;
Intocmirea diferitelor rapoarte solicitate de catre client;
Asigurarea de suport si consultanta cu privirea la diferite spete privind legislatia muncii, si comunicarea oricaror modificari legislative catre persoanele relevante

Compania IQ.HR Solutions SRL a fost infiintata in martie 2005 ca furnizor dedicat de servicii de salarizare si administrare de personal in regim de outsourcing, in prezent oferind o gama larga de servicii in domeniul resurselor umane.
IQ.HR Solutions este autorizat ca Agent de munca temporara, conform autorizatiei emisa de Ministerul Muncii, Familiei si Protectiei Sociale. Prin acest serviciu, IQ.HR Solutions asigura necesarul de personal al clientilor.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.