Publicat 27 Nov 2017 | Expiră 28 Dec 2017

Specialist Achizitii

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare tehnice
- bun simt comercial
- capacitate de a evalua si a lua decizii promte
- cunostinte tehnice ale produselor din portofoliu
- usurinta ,claritate si coerenta in exprimare
- punctualitate
- cunoasterea in profunzime a pietei
- cunostinte operare PC
- dinamic, comunicativ, capabil de a lucra in echipa
- rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

Descrierea jobului

Titularul postului are rol de a realiza selectarea furnizorilor strategici,asigurarea materiei prime,auxiliare si consumabile in timp real pentru productie si etapa de productie, inregistrarea consumului,analizeaza ofertele,mentine bune relatii cu furnizorii, identificarea unor noi furnizori, respectarea standardelor de calitate pentru materia prima
Beneficii:
- salarial fix
- bonuri de masa
-mediu de lucru in continua dezvoltare

S.C. ROMCONSTRUCT A.G. S.R.L. este o companie cu capital integral privat, specializata in lucrari de constructii industriale, civile si speciale cu predare la cheie, cu sediul si facilitatile de productie in Buzau. Avand un management modern si o preocupare permanenta pentru cresterea calitatii serviicilor oferite Romconstruct AG isi desfasoara activitatea in urmatoarele directii: Echipamente industriale, Constructii metalice,Constructii din Beton armat, Constructii de infrastructura si lucrari edilitare, Proiectare , Antrepriza Generala.
Incepand cu anul 2015 compania isi propune sa isi extinda aria de produse prin deschiderea unei noi sectii, cea de panouri termoizolante cu spuma poliuretanica, astfel incat deruleaza un plin proces de formare a unei echipe nationale de vanzari.

Expirat
Specialist Achizitii  -  ROMCONSTRUCT AG