Specialist achizitii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Clarismart Consulting cauta Specialist achizitii pentru o companie de productie din Timisoara.

Cerințe:

- Studii medii sau superioare

- Gandire analitica, idei de imbunatatire continua

- Persoana organizata, cu spirit de initiativa, atenta la detalii

- Experienta 1-2 ani pe un post similar

Descrierea jobului

Beneficii:

- Salariu competitiv

-Tichete de masa

-Transport asigurat

- Oportunitati de dezvoltare profesionala

Responsabilități:

- Are rolul de a asigura in permanenta companiei necesarul de marfuri, materii prime, servicii comandate

- Identificarea, evaluarea si selectarea potentialilor furnizori, negocierea contractelor de furnizare

- Intocmire comenzi catre furnizori

- Urmareste termenele de livrare

- Organizeaza transportul de materiale

- Stabilirea unor relatii optime cu furnizorii, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a problemelor uzuale

- Verifica preturile de achizitie

- Participa la targuri

Descrierea companiei

Recrutare si selectie de personal

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022