de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Specialist Achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta profesionala: cunostinte in domeniul comercial/ logistica
Studii: medii/ superioare
Limbi straine: limba engleza nivel avansat, limba germana constituie un avantaj
Cunostinte excelente: MS Office

Descrierea jobului

1. Preia de la biroul de planificare a productiei lista materialelor si serviciilor necesare pentru executarea comenzilor de productie sau cu alta destinatie
2. Intocmeste cereri de oferta si le expediaza potentialilor furnizori,
3. Cauta permanent variante alternative furnizorilor existenti, utilizand toate mijloacele de informare,
4. Plaseaza comanda ferma la incheierea fazei de negociere cu furnizorii,
5. Identificarea celor mai bune oferte de pe piata in momentul realizarii comenzilor.

Beneficii:
-salarizare motivanta
-transport asigurat
-masa in sistem catering
-card servicii medicale
-bonus anual

Loedige Machine SRL este filiala Loedige Industries GmbH, Germania si activeaza in Parcul Industrial Prejmer, jud. Brasov din anul 2006.

Expirat
Specialist Achizitii  -  LOEDIGE MACHINE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles