Publicat 20 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 23 Mar 2019

Specialist Achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre ca Specialist Achizitii!
La Art & Craft Design credem ca cea mai buna investitie este in oamenii nostri!
Din perspectiva noastra, candidatul ideal ar trebui sa aiba:
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de decizie si gandire analitica;
- Cunostinte de excel mediu - avansat;
- Engleza nivel mediu - avansat;
- Personalitate proactiva, cu simt estetic si spirit comercial;
- Capacitate de a intelege materialele folosite intr-un model grafic dat;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Experienta in achizitii interne, in UE si Asia prezinta un avantaj;
- Experienta de lucru cu produse textile, ceramica sau in tipografie reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

- Cercetare piata si contactare furnizori interni si externi;
- Asigurarea interfetei intre cerintele companiei si oferta furnizorilor;
- Intelegerea si comunicarea specificatiilor de ordin tehnic ale produselor;
- Emiterea comenzilor necesare aprovizionarii si urmarirea intregului flux pana la intrarea produselor in stoc.

Beneficii:
- Salariu motivant plus tichete de masa;
- Program de lucru 8 ore/zi;
- Asigurarea transportului din Bucuresti in Otopeni cu masina firmei.

Art&Craft Design este cea mai mare firma de retail si productie de suveniruri din Romania, cu magazine in galeriile comerciale ale aeroporturilor din tara. Art&Craft Design se adreseaza unui public larg ce cuprinde turistii care tranziteaza aeroporturile din Romania, colectionarilor de obiecte traditionale romanesti sau, pur si simplu, celor care vor sa ofere un cadou original, inedit.

Art&Craft pune accentul pe profesionalism si pe imbunatatirea permanenta a serviciilor si produselor pe care pe care I le ofera clientului, avand scopul de a-i oferi acestuia o experienta placuta. Totodata, Art&Craft are ca obiectiv realizarea de produse noi, unice si orginale, care sa pozitioneze brandul pe piata si sa-l diferentieze de concurenta.

Expirat
Specialist Achizitii  -  ART & CRAFT DESIGN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles