Publicat 20 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iul 2019 | Expiră 20 Iul 2019

Specialist achizitii publice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SPECIALIST ACHIZITII in domeniul PAZA

Experienta SEAP/SICAP privind licitatiile in domeniul pazei;
Reprezentare la CNSC;
Cunostinte de operare calculator.
Prezinta avantaj cunostintele juridice
Studii superioare

Descrierea jobului
Monitorizarea, supravegherea permanenta a sistemului SEAP/SICAP, a anunturilor privind licitatiile in domeniul pazei.
Salariu 3500 lei net pe perioada de proba. Dupa perioada de proba – crestere salariala + comision din contractele castigate.

Beneficii
- telefon mobil;
- laptop;
- abonament mijloace de transport in comun;
- abonament servicii medicale la o clinica privata.

Companie cu o experienta de 25 de ani pe piata de paza si protectie.

Locația jobului
Bucuresti, sector 1.

Expirat
Specialist achizitii publice  -  S.C. OK GUARD SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles