Publicat 02 Mar 2021 | Expiră 02 Apr 2021

Specialist în vânzări - limbă străină

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunoști una dintre limbile enumerate mai jos? Vezi ce putem oferi !

ITALIANĂ | FRANCEZĂ
Recrutăm pentru postul de specialist în vânzări cu limbă străină

Căutăm o persoană care:
• cunoaște fluent una dintre următoarele limbi: ITALIANA sau FRANCEZA (munca ta zilnică implică apeluri telefonice in aceste limbi );
• se simte foarte confortabil in timpul apelurilor telefonice cu clienții și este gata să efectueze în jur de 30-40 de apeluri pe zi ;
• este disponibil pentru lucru la normă întreagă ;
• orientat către client / rezultate și vede oportunități peste tot;
• vede call center-ul ca o oportunitate de dezvoltare și dorește să învețe secretele vânzărilor prin telefon;
• știe la fel de bine ca noi , că totul este posibil și fiecare produs poate fi vândut !

Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
Vrei să afli mai multe despre noi ? Te rugăm să ne trimiteți CV-ul pe kariera@tivron.com

Descrierea jobului

Cum ar arăta ziua ta de lucru ?

contactezi clienții doar prin telefon;
• te ocupi de apelurile de ieșire si de cele de intrare
• ești responsabil pentru creșterea vânzărilor de produse - sarcina ta principală în timpul conversației este de a convinge clientul să cumpere produsul ;
• completezi baza de date a clienților;
• îți îmbunătățești abilitățile prin antrenament / coaching și te strădui să îți atingi obiectivele.

Ce oferim ?
lucru cu normă întreagă ( 8h pe zi - modul de lucru de 8 ore între orele 8:00 și 20:00);
• salariu de bază atractiv și un sistem transparent de bonusare a rezultatelor

Pentru piața italiană : salariu de baza este de 8500 RON brut ( în această suma sunt incluse salariul garantat și comisionul ce variază in funcție de rezultatele obtinute in vânzări )

Pentru piața franceză : salariu de baza este de 8500 RON brut ( în această suma sunt incluse salariul garantat și comisionul ce variază in funcție de rezultatele obtinute in vânzări )

• cooperarea bazată pe un contract de mandat;
• MUNCA DE LA DISTANȚĂ (de oriunde);
• cooperare bazată pe reguli clare ;
• echipament de lucru – laptop și căști ;
• instructaje și sesiuni de coaching care vă vor permite să vă lustruiți abilitățile;
• oportunitatea de a dezvolta abilități lingvistice prin contactul zilnic cu clienții ;

Ca entitate specializată în domeniul Consultanței și Talentelor, ne confruntăm cu cele mai dificile provocări cu care se confruntă compania dvs. , oferind soluții moderne în domeniul personalului și al consultanței profesionale. În activitățile noastre, combinăm afacerea cu noile tehnologii, folosind experiența și cunoștințele dobândite, precum și observând în mod constant tendințele pieței și reacționând la acestea. Oferim servicii de înaltă calitate în domeniul strategiei, consultanței, digitalizării, tehnologiei și operațiunilor.

Recrutăm pentru postul de specialist în vânzări cu limbă străină - Compania : Tivron

Tivron este un call center internațional responsabil pentru procesul de vânzare a produselor companiei externe. Operăm în industria suplimentelor naturale pe multe piețe. Lucrăm într-un grup de aproximativ 300 de persoane și suntem uniți de vânzări și de o dorință constantă de dezvoltare. Alătură-te nouă !

Expirat
Specialist în vânzări - limbă străină  -  ETROSE POLAND SP. Z O.O.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles