Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

Specialist în formare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe minime:
- Experiență ca și specialist în formare,
- Cunoștințe de operare PC,
- Abilități de a realiza prezentări eficiente, a pune întrebări, a observa performanţa participanţilor, a da/ a primi feed-back, de a asculta activ.

Cerințe suplimentare:
- Certificat de formator,
- Constituie un avantaj experiența și/sau cunoștințele despre sectorul transporturilor,
- Disponibilitate orară.
- Cunoștințe de limbă spaniolă reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Carrion Expedition dorește să angajeze pentru sediul său din Cluj-Napoca 2 Specialiști în formare.

Responsabilități:
- Susține programele de training prin activități de formare în vederea dezvoltării angajaților firmei pe baza nevoilor companiei,
- Elaborează si actualizează propunerile privind strategia și politicile de instruire și dezvoltare a angajaților,
- Identifică nevoile și stabilește scopurile și obiectivele instruirii și / sau prezentărilor, precum și metodele de instruire,
- Elaborează materialele de training, studiile de caz, role-play, precum si orice alt document necesar formării,
- Întocmește rapoarte de training către conducere,
- Evaluează si îmbunătățește propria activitate în funcție de performanța participanților,
- Aplică regula 20/40/80 (oamenii își amintesc 20% din ceea ce aud, 40% din ce citesc și 80% din ce pun în practică).

Se oferă:
Loc de muncă stabil într-o firmă care este lider în sectorul său de activitate și care se află în plin proces de creștere și extindere, in cadrul căreia se ofera posibilități reale de dezvoltare într-un mediu dinamic.

CARRION Expedition este o firmă specializată în servicii de tracționist. De la înființarea noastră în 2009, ne-am extins activitatea la întreg teritoriul României și la restul Europei. Cu mai mult de 1.300 de unități tractoare proprii, putem satisface cele mai înalte exigențe de calitate și disponibilitate pe piața transporturilor.

Din România, prin intermediul celor șase centre de lucru din întreaga țară (Cluj Napoca, Florești, Galați, București, Arad și Craiova), pariem cu fermitate pe transparență, perfecționând încontinuu toate procesele noastre orientate spre serviciul prestat clientului nostru.

Expirat
Specialist în formare  -  SC CARRION EXPEDITION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles