de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Specialist Îmbunătăţire Continuă

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:

  • Studii superioare de preferat profil tehnic;
  • Certificare Six Sigma Black Belt – avantaj;
  • Experientă pe un post similar (cunoştinte Lean, Îmbunătăţire continuă);
  • Cunoștințe avansate de limba engleză;
  • Bune cunoștințe MS Office;
  • Excelente abilităti de comunicare, organizare și rezolvare de conflicte.

Descrierea jobului

Principalele responsabilităţi:

  • Implementează strategia de Continuous Improvement Processîn cadrul firmei;
  • Identifică și evaluează potențialul de îmbunătățire în cadrul proceselor de producție și administrative;
  • Realizează împreună cu superiorul planificarea activităților de îmbunătățire continuă (workshop-uri, proiecte, audituri, școlarizări, etc);
  • Coordonează activitatea de workshop/ proiecte interne;
  • Asigură preluarea de analize și concepte din proiectele efectuate anterior;
  • Urmărește evoluția indicatorilor specifici și asigură atingerea acestora;
  • Raportează rezultatele și statusul activităților de îmbunătățire;
  • Promovează principiile și strategia CIP în rândul angajaților;
Oferim
• Pachet salarial motivant;
• Tichete de masă;
• Transport gratuit.

QUIN Romania produce volane și elemente ornamentale pentru bord, uși și consola centrală, bazându-se pe o tehnologie modernă și pe diversitatea materialelor folosite: furnir nobil, piele, carbon și material plastic. De peste 15 ani înfrumusețăm autoturisme de lux precum Mercedes, Bentley, Audi, BMW, Porsche și Volkswagen.

Calitatea produselor și încrederea pe care ne-o acordă clienții noștri sunt rezultate ale profesionalismului angajaților noștri. QUIN Romania face parte din grupul Joyson, cu locații în 5 țări (Germania, România, Polonia, China și Mexic).

Compania are la Ghimbav 1500 de angajați și este în continuă dezvoltare

Expirat
Specialist Îmbunătăţire Continuă  -  S.C. QUIN Romania S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles