Publicat 16 Feb 2017 | Expiră 19 Mar 2017

Spalatoreasa / Calcatoreasa (la fier) articole textile

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Altele, Au pair / Babysitter / Curatenie

Candidatul ideal

- Curs de igiena constituie avantaj;
- Capacitate de lucru în mod individual şi în echipă;
- Rezistenţă fizică şi psihică;
- Bun echilibru emoţional, constanţă în atitudini şi manifestări.

Descrierea jobului

- Preia pe bază de proces verbal rufele şi lenjeria murdară;
- Pregăteste obiectele textile pentru spălare/curăţire;
- Detaseaza petele de pe rufele şi lenjeria murdară si le spală la timp, sortându-le în funcţie de culoare, sortimente, material, etc;
- Participa la eliminarea partială sau totală a umiditătii continută în obiectele textile spălate cu ajutorul echipamentelor (uscătoarul).
- Calcă obiectele textile, pregătindu-le pentru expediţie (impaturindu-le si infoliindu-le);
- Predă rufele spălate/uscate/calcate/infoliate, pe bază de proces verbal;
- Răspunde de ordinea şi curăţenia din spălătorie/curatatorie.

Descrierea companiei

Asociatia este infiintata in cursul anului 2015.

Spalatoreasa / Calcatoreasa (la fier) articole textile  -  Asociatia Eco Clean Dragomiresti

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă