de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2018 | Reactualizat 15 Apr 2018 | Expiră 16 Apr 2018

Sous Chef / Bucatar / Ajutor Bucatar, SALARII FOARTE BUNE

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Ne extindem echipa, si te dorim alaturi de noi daca esti pasionat de ospitalitate si iti doresti o cariera solida si de durata in acest domeniu.

Candidatul ideal:
- Minim 3-5 ani experienta pe un post similar
- Diploma de Calificare - obligatoriu
- Orientare catre client
- Abilitati de comunicare si relationare
- Persoana energica, cu spirit de echipa, prezentabila
- spirit de echipa;
- abilitati de comunicare;
- rezistenta la stress si disponibilitatea de a lucra in program prelungit.

Descrierea jobului:
- respectarea programului de lucru si a celorlalte prevederi din fisa postului.
- Salariu, in functie de pregatire intre 2500 ron net si 4500 ron net

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Sous Chef / Bucatar / Ajutor Bucatar, SALARII FOARTE BUNE  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles