Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 26 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Software Tester

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta minim 1 an;
- utilizare avansata MS Office;
- cunostinte solide SO Windows;
- cunostinte de utilizare a bazelor de date, SQL
- limba engleza nivel avansat;
- atentie la detalii
- rezistenta la stres
- abilitati de lucru in echipa
Constituie avantaj:
- familiarizarea cu domeniul retail
- cunostinte sistem de operare Linux

Descrierea jobului

-redactarea situatiilor de test si a scenariilor de test pe baza specificatiilor
-efectuarea testelor pentru aplicatiile sofware
-raportarea problemelor identificate
-pregatirea mediului de test

Oferta (bonusuri, beneficii):
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu
- conditii de desfasurare a activitatii la standarde competitive
- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv

Compania noastra activeaza pe piata romaneasca de peste 20 ani si dezvolta proiecte nationale si internationale in domeniul tehnologiei informatiei, oferind solutii si servicii de calitate pentru industria de retail.

Expirat
Software Tester  -  PSS-Prosoft Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles