Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Ian 2016

SOFTWARE TESTER (junior / middle level)

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Doresti o cariera in IT?
Ai cunostinte de baza in programare si vrei sa evoluezi?
Ai absolvit o facultate cu profil de informatica? (constituie avantaj)
Vrei sa ajungi software developer si te gandesti ca un job in software testing este un bun inceput?
Ai mai lucrat in testare? (constituie avantaj)
Esti o persoana serioasa si ai atentie la detaliu?

Descrierea jobului

Atunci o pozitie de SOFTWARE TESTER este potrivita pentru tine. Aceasta pozitie este oferita intr-o companie multinationala cu specific IT, iar oportunitatile de crestere si evolutie depind doar de tine!

Aplica si te vom contacta in cel mai scurt timp!

Noi, RECRUT´ART, ( www.recrutart.ro ) suntem o companie de top de consultanţă resurse umane din Sibiu, Transilvania, Romania şi suntem specializaţi in oferirea de servicii de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de specialişti cu studii superioare, middle management şi top management.

Expirat
SOFTWARE TESTER (junior / middle level)  -  SC RECRUT'ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles