SOFTWARE DEVELOPER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cunostinte avansate programare orientata pe obiecte(preferabil DELPHI, Microsoft.NET)
Cunostinte baze de date MS SQL Server, Oracle
Pasionat de programare

Cunostinte la nivel mediu de limba engleza

Capacitatea de comunicare , spirit de echipa

Experienta minim 2 ani in domeniu

Descrierea jobului

Participa la dezvoltarea de noi module si extinderea facilitatilor in cadrul sistemului CLARUS
Dezvolta si modifica aplicatiile existente de tip ERP, CRM,BI,HR in conformitate cu specificatiile de realizare
Dezvoltarea, testarea si documentarea solutiilor software
Analiza cerintelor exprimate in task-urile de programare, corelarea tuturor informatiilor si alcatuirea de specificatii functionale si tehnice
Indeplinirea sarcinilor specifice de programare alocate, respectand standarele de calitate

Posibilitarea unei dezvoltari profesionale solide
Mediu de lucru modern,se incurajeaza performanta
Un loc intr-o echipa tanara si dinamica

INTEGRATOR SOFT este una dintre principalele companii de furnizare de solutii integrate software la cheie pentru sectorul privat, care actioneaza pe piata romaneasca, fiind producatorul sistemului CLARUS ERP.
Fondata in 1996 si avand capital integral privat, INTEGRATOR SOFT ofera unui mare numar de importante companii locale si internationale servicii complete de analiza, proiectare, dezvoltare si implementare a solutiilor integrate software adaptate specificului fiecarui client, sisteme informatice complexe de tip ERP(Enterprise Resource Planing), CRM(Customer Relationship Management), SCM(Supply Chain Management) HR(Human Resources), DMS(Dealer Management System), Business Inteligence(detalii la www.integrator.ro)
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022