Publicat 04 Iul 2017 | Expiră 04 Aug 2017

Soferi UBER (fara taxa fixa saptamanala sau lunara)

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- posesor permis categoria B
- minim 21 ani
​- posesor autoturism cu 4/5 usi, an de fabricatie mai mare de 2003 (poate fi si pe numele unei rude, daca aveti acelasi nume de familie sau cu arcordul notarial al propietarului)
- cazier judiciar curat
​- cazier auto fara abateri grave (gen alcool, depasirea vitezei cu peste 50 km/h, etc)

Descrierea jobului

Colaborarea cu firma noastra, firma partenera Uber, este cea mai facila colaborare, deoarece nu implica un cost fix pe saptamana sau pe luna, iar comisionul este cel mai mic de pe piata (5%), avand in vedere ca se aplica abia dupa scaderea tuturor cheltuielilor.
Aceast fel de colaborare, va permite sa lucrati doar cand puteti sau cand doriti dvs, fara a avea stresul unui plan impus pe saptamana sau pe luna.
Plus de asta, comisionul scade cu 1 procent pentru fiecare sofer recomandat, care isi incepe si continua colaborarea cu noi.
Posibilitatea unui venit minim de 1000 lei / saptamana.

Expirat
Soferi UBER (fara taxa fixa saptamanala sau lunara)  -  SC V&M SARA TRANSPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles