Soferi UBER , BOLT , FREE NOW

Buzzer Go S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu 2000 - 7000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam soferi cu atestat UBER , BOLT , FREE NOW , cu sau fara experienta

Cerinte angajare:
  • Varsta minima - 21 de ani.
  • Permis categoria B - vechime/experienta de minim doi ani.
  • Cazier judiciar - se obtine de la orice sectie de politie gratuit, pe loc.
  • Carte de Identitate valabila.Atestat profesional.

Descrierea jobului

Oferim:
Contract de munca declarat la ITM din prima ta zi de munca.

Vei beneficia de:
vechime in campul muncii (pensionare),
asigurare de sanatate pentru tine si familia ta, somaj,
Copie conforma emisa de Autoritatea Rutiera Romana. Ecusoane conforme legislatiei in vigoare.

Nu impunem soferilor nici o firma partenera. Soferii parteneri pot alege dupa caz/preferinta una, doua sau toate cele 3 firme partenere UBER, BOLT, FREE NOW. Casa de marcat, training si asistenta pe toata perioada colaborarii. Oferim training si asistenta pentru folosirea aplicatiei Uber, Bolt, Free now. Ne ocupam de absolut toate cheltuielile, taxele si TVA-ul catre stat/anaf. Transparenta in actele contabile.

Societate licentiata in domeniul transport persoane (ride-sharing) autorizata de ARR - Romania si partenera oficial UBER, BOLT, FREE NOW
Publicat 30 nov. 2021 Reactualizat 28 dec. 2021 Expiră 30 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos