Publicat 28 Mai 2007 | Reactualizat 26 Iun 2007 | Expiră 28 Iun 2007

Soferi profesionisti pentru autobuze

5 posturi | 0 aplicanți
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Permis de conducere categoria D
- Vechime in munca de cel putin 3 ani
- Cunostinte de limba engleza
- Seriozitate, dinamism, dorinta de adaptare

Descrierea jobului

- Salariu incepand de la 2500 EURO net + taxe + asigurari medicale + pensie
- Cazare facilitata de angajator
- Orele suplimentare sunt platite separat (maxim 400 ore suplimentare pe an)
- Cursuri gratuite de invatare a limbii

Societate de selectie si plasare forta de munca, organizeaza selectie pentru soferi profesionisti de autocare, autobuze, microbuze, doritori sa lucreze in spatiul European (Suedia, Norvegia, UK) pe autobuze urbane si extra urbane.
Contractele de munca sunt pe durata nedeterminata, se organizeaza gratuit cursuri de 3 luni de invatare a limbii (in funtie de tara unde se va face repartitia).

Cei interesati sunt invitati sa ne contacteze la adresa de e-mail recruitment@gladsolution.ro sa la numerele de telefon: 0241-551099/0341-425335/0724-551099

Expirat

Soferi profesionisti pentru autobuze  -  Glad Solution