SOFERI PROFESIONISTI PE COMUNITATE – HERMES

Tipul job-ului
Salariu 2600 - 3100 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:

-Permis Cat.CE
-Atestat de marfa
-Card tahograf
-Cont bancar in Euro
-Promovare test de conducere

Descrierea jobului

Descrierea locului de munca:

-Activitatea se desfasoara in regim de 6 saptamani lucrate cu 2 saptamani libere.
-Durata unui tur se calculeaza intre 8-9 ore minim si 11-12 ore cel mult , cu pauze intre curse de minim 11 ore
-Pauzele mari se fac la garaje unde exista containere amenajate cu bucatarii , toalete , dusuri si masini de spalat
-Transportul se efectueaza in proportie de 75-85 % pe teritoriul Germaniei , diferenta de procentaj se imparte intre Olanda , Franta si Polonia.
-Transportul se efectueaza pe cap tractor- Scania Euro 6
-Se transporta containere sigilate ,cu picioare lungi pentru Hermes
-Pauzele scurte se fac in cabina capului tractor
-Nu se transporta marfa ce necesita atestat ADR

Se ofera:

-Dispecerat in Lb.Romana 24/24 h
-35 € diurna / Zi, incepand cu ziua 1 din luna pana in ultima zi calendaristica inclusiv
-24 zile de concediu platite /An
-Salariul este cuprins intre 2600 si 3100 E Net., in functie de clasa de impozitare
-Echipament complet de lucru
-Bonusuri pentru codusul ecologic

Descrierea companiei

Servicii de furnizare și management a forței de munca

Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 4 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos