Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Soferi Profesionisti in Olanda

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam in Olanda SOFERI PROFESIONISTI (C+E),cu experienta in domeniu, preferabil cu transport frigorific (avantaj)+ Tir 18 Tone si 40 Tone

Descrierea jobului

Descriere:
Clientul nostru este o companie cunoscuta de transport marfuri pe teritoriul Olandei
- Se transporta produse la 2-4 grade celsius;
- Se participa la descarcare si incarcare marfa;
- Se fac livrari la hotele,restaurante;supermarketuri
- Tirurile sunt de 18 TONE si 40 TONE
- Permisul de conducere sa aiba un Cod 95 valid
- Cel mai mult se vor face drumuri scurte, pentru descarcari si incarcari

Se ofera:
OFERTA noastra:

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional.
- Asistenta 24/7, si in limba romana, pentru orice intrebari si nelamuriri pe timpul sederii in Olanda
- Coordonatori care va asteapta la aeroport
- Cazare avantajoasa cu camera proprie si wifi
- Cea mai avantajoasa asigurare medicala din Olanda, cu multe beneficii
- Contract de muncă olandez cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata de timp
- Conditii de munca intr-un mediu modern si curat

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie olandeza care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutam, selectam si angajam lucrători calificați pentru partenerii si clientii nostri olandezi, din birourile noastre din Amsterdam, Romania si Budapesta. | Detalii: www.eastmen.ro | Email: work@eastmen.eu

Expirat

Soferi Profesionisti in Olanda  -  Eastmen Human Resources B.V.