Soferi profesionisti - comunitate / 40 tone.

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

S.C. FM EUROPE TRANSPORT SRL angajeaza soferi profesioni cu experienta.
Categoria C+E pentru transport pe COMUNITATE (Germania, Benelux, Franta, Anglia, Suedia, Italia, Polonia..)

Cerinte:
-Permis de conducere cat. C+E;
-Atestat profesional pentru transport marfa
-Atestat ADR reprezinta avantaj
-Card digital pentru tahograf
-Aviz medical si psihologic + medicina muncii
-Cazier judiciar
-Cont bancar euro + lei

Descrierea jobului

Oferim:

75 euro / zi + salariul de baza
Camioane Euro 6
Se lucreaza la prelata
Programul de lucru de 2 luni / 2 saptamani acasa
Posibilitatea de venire in tara cu camionul dupa cele 2 luni de lucru.
Dispecerat in limba romana 24/24
Se respecta timpii de conducere / odihna saptamanala.
Oferim conditii bune pentru pauza saptamanala cu masina de spalat, dusuri, bucatarie

Mai multe detalii la tel: 0753 820 364
Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos