Soferi profesionisti - cat. C - transport intern

Parapet Montaj S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

ANGAJĂM șoferi profesioniști (posesori categoria C) pentru transport intern.
Sediul firmei se află la Cluj Napoca.

Beneficii:
-salariu atractiv ( 6000 + diurna ).
-bonusuri și prime în funcție de performanță;
-in deplasari cazare la pensiune

Cerinte:
-permis de conducere categoria C;
-certificat de pregătire profesională pentru transport marfa;
-card tahograf;
-motivație, seriozitate și profesionalism
- disponibilitate pentru deplasări frecvente de durate variabile pe santier la beneficiar in afara orasului Cluj Napoca
- disponibilitate pentru ore suplimentare

Descrierea jobului

Beneficii:

Parapet Montaj furnizează și montează orice tip de parapeţi metalici zincaţi, de tip N2, H1, H2, H3, H4 atât de acostament cât și de pod.
Publicat 7 Sept. 2022 Expiră 7 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.