SOFERI PROFESIONISTI CAT B, C, CE

CONFIDENTIAL - 5 poziții

Candidatul Ideal

- Detine permis categoria B, C, CE
- Experienta de minim 6 luni
- Acte dе identitate, buletin, permis, atestat profesional, card tahograf valabile
- Atestat ADR reprezinta un avantaj
- Seriozitate si flexibilitate

Descrierea jobului

Cautam soferi profesionisti, pentru curse tur-retur. Cele mai frecvente curse se efectueaza in Germania si Franta. Cursa dureaza, in medie, intre 4-8 zile, o medie de 3 curse pe luna.
Transportam marfuri generale , in regim de grupaj.
Flota de camioane Mercedes - Benz.
Se acorda bonusuri pentru nr. de incarcari/descarcari
Se platesc weekend-urile in asteptare dupa incarcare/descarcare.
Venituri atractive, mediu de lucru placut si prietenos.
Oferim si cerem seriozitate !

Posturi disponibile:

Pentru Extern/UE:

- sofer 40 T ( venituri intre 1800 - 2200 euro/luna)
- sofer Rezerva 40 T ( venituri intre 1800 - 2200 euro/luna)
- sofer "Co-echipier" 40 T - se merge in cursa alternativ/rotatie pe acelasi camion ( venituri intre 1200 - 1300 euro/luna)
- sofer 7,5 T ( venituri intre 1200 - 1400 euro/luna)
- sofer 3,5 T ( venituri intre 1200 - 1300 euro/luna)

Pentru Intern/ Romania:
- sofer 40T ( 5000 lei / luna )
- sofer 7,5 - 16T ( intre 3800 - 4000 lei/luna)
- sofer 3,5 - 40T, se lucreaza alternativ, 1 zi lucrata cu 1 zi libera ( venit intre 2800 - 3000 lei/luna)
Soferii care lucreaza de Luni-Vineri, intern, primesc ca si beneficiu o cota de 45 litri combustibil lunar.

Recrutam si soferi fara experienta!
Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.