Soferi profesionisti C+E pentru Germania

Business Link - 20 poziții
Tipul job-ului
Salariu 2600 - 2850 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:

-permis de conducere si experienta

-cunostinte minime de limba engleza sau germana

-flexibilitate si implicare

-seriozitate maxima

-fara cazier

Descrierea jobului

Se ofera:

-salarizare foarte atractiva: castiguri lunare incepand cu 2600€ net

Business Link nu este o agenție de ocupare a forței de muncă. Suntem o companie de transport, lucrăm doar cu companii din Europa de Vest și le furnizăm candidați potriviți care îndeplinesc toate cerințele stabilite de client.

Putem oferi candidați profesioniști în domeniul transporturilor și logisticii, reparațiilor auto, construcțiilor, ingineriei telecomunicațiilor și specialiștilor din domeniul medical.

Suntem specializați în căutarea și selecția de profesioniști în profesii cu cerere mare.

Pentru informatii telefonice va stam la dispozitie la numarul: +49 170 7475830.
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos