de ani Fără Frică...

Publicat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Dec 2019

Soferi profesionisti C+E , international / national Italia

7 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Tomasi Group angajeaza soferi profesionisti cu permis categoria C+E pentru:
- transport national Italia
- transport international (Comunitatea Europeana)
- echipaje pe transport international

Esti disponibil sa incepi?
Te asteptam cu un CV actualizat pe contact@tomasi.ro sau
ne poti suna pe 0368004042 si vei fi transferat la o colega de la recrutare!

Descrierea jobului

- experienta de peste 1 an in conducerea camioanelor de mare tonaj (40 tone) in Europa si/sau national Italia
- permis de conducere categoria C+E;
- card digital tahografic ;
- certificat ADR (nu este obligatoriu) ;
- aviz medical si aviz psihologic valabile;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- avantaj: cunostinte de limba italiana la nivel mediu.

Beneficii:
* Pachet salarial: intre 2000 euro net si 3000 euro net, in functie de compania la care vei merge;
* Platim contributiile la nivelul salariului din tara in care se va desfasura contractul de munca, conform legislatiei europene;
* Concediu de odihna platit la nivelul salariului de incadrare;
* Asiguram card european de sanatate;
* Alte beneficii.

Tomasi Group are o istorie de peste 20 de ani pe piața românească. Suntem o companie cu activitate internațională, sediul principal fiind în Brașov (România). În prezent, Grupul Tomasi are un total de peste 1.000 angajați din întreaga Uniune Europeană. Internaționalizarea activității a condus la extinderea structurii comerciale a companiei, prin implementarea de birouri funcționale în: Brașov, Leeds, Milano, Paris, Frankfurt și Sofia.

Expirat
Soferi profesionisti C+E , international / national Italia  -  Tomasi Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles