Publicat 15 Ian 2020 | Expiră 15 Feb 2020

SOFERI PENTRU DISTRIBUTIE BAUTURI - GERMANIA

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

TRINKS GMBH GERMANIA si DR. VESMAȘ & PARTNER SIBIU angajează ȘOFERI DISTRIBUȚIE BĂUTURI, pentru Germania

Oferim:
• CONTRACT și plecare directă pentru posesorii de permis CE și atestat de marfă;
sau
• ȘCOLARIZARE obținere permis categ. CE si atestat de marfa pentru posesorii de categorie B și CONTRACT de muncă în Germania după obținerea categoriilor;

Descrierea jobului

Beneficii:
• Curs limbă germană în RO si GER
• Practică cu tirul pentru șoferii fără experiență atât în RO cât și în GER
• Contract direct cu angajatorul german
• Asigurări medicale și sociale
• Cazare gratuita pe perioada scolarizarii in Romania
• Salariu si conditii de munca foarte atractive inclusiv posibilitatea de relocare cu familia in Germania

Grupul Trinks GmbH a fost fondat în 1734 în Germania, numără peste 1700 angajați și are în prezent un portofoliu de 10.000 clienți. DR. Vesmas & Partner dispune de o larga retea de relatii cu firme, companii si corporatii germane aflate in cautare de personal specializat, de aceea cu noi totul devine mai avantajos, mai simplu, mai sigur.

Expirat

SOFERI PENTRU DISTRIBUTIE BAUTURI - GERMANIA  -  Dr. Vesmas & Partner S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles