Soferi de TIR pentru Spania CU / FARA EXPERIENTA

Worktoria S.R.L. - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 1400 - 3000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Angajam soferi cu si fara experienta ,posesor de permis categ CE ( care se pot forma in cadrul companiei noastre), ce isi vor desfasura activitatea ca sofer camion de mare tonaj, pe comunitate Europa de Vest si UK, contract de munca spaniol.

Descrierea jobului

Compania Trota (Spania) angajeaza Sofer Profesionist Categoria C+E (pentru baza sa din Arras/Franta si baza din LLeida/Spania) transport frigorific

Avem posturi disponibile la baza din Lleida si pentru soferii incepatori.

Contract de munca pe Spania

Program lucru 2 luni cu 2 saptamani vacanta in tara

Transport asigurat dus / intors la vacante

Concediu platit 525 Euro.

Cerinte:

- permis categoria C+E
- card tahograf
- CPI/CPC
- Pasaport cel putin cu valabilitate de 1 an

Conditii:

Arras / Franta
Salariul fix 2400 Euro NET + bonus
Curse Franta – Anglia
Camion propriu
Singur pe cabina
Experienta minima necesara 1 an.

Lleida / Spania

Salariul NET 2200-2400 Euro (singur pe cabina) - 2500-2700 Euro (cu secund) + bonus

Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos