Publicat 17 Iul 2017 | Expiră 17 Iul 2017

Soferi combine / tractoare in strainatate

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa vorbeasca limba engleza sau germana (nivel conversational)
- sa detina cunostinte in domeniul agricol;
- sa detina permis de conducere (cat. C reprezinta avantaj);
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV.

Descrierea jobului

Se cauta:
- persoane dispuse sa lucreze in ferma agricola;

Atributii:
- manipularea tractoarelor (transportul cerealelor de pe camp la sediul fermei);
- manipularea combinelor;
- manipularea masinilor de curatat si conditionat cereale;

Se ofera:
- contract de munca;
- salariu motivant;
- cazare;
- transport;
- posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara;

Societatea este o companie internationala ce isi desfasoara activitatea in domeniul agricol. Compania lucreaza o suprafata de peste 3500 de ha.

Expirat

Soferi combine / tractoare in strainatate  -  Inter-Bio-Trade GmbH