Publicat 30 Iun 2016 | Reactualizat 28 Iul 2016 | Expiră 01 Aug 2016

Soferi CE si Mecanici - Norvegia

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Activitatea soferilor si a mecanicilor se desfasoara intr-un parc de distractii mobil din Norvegia.

Cerinte:
- permis de conducere categoria CE;
- cunostinte generale de mecanica;

Beneficii:
- salariu atractiv;
- cazare si masa asigurate;
- un bilet spre Norvegia;
- oportunitatea de a merge impreuna cu sotiile, existand posibilitatea de a desfasura si ele activitati in parcul de distractii;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- conducerea camioanelor cu care sunt transportate echipamentele din parcul de distractii;
- montarea/demontarea echipamentelor;
- mentenanta echipamentelor;

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.

Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Sediul central:

Bucuresti, B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Tel.:  +40 21 314.69.30; Fax: +40 21 310.20.25

E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:

Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara

Rep. MOLDOVA - Chisinau

Tel./Fax: + 373 22 439781

E-mail: professional-md@professional.md

BULGARIA - Sofia

Tel: +359 2 489 44 65

E-mail: professional-bg@professional.bg

Expirat

Soferi CE si Mecanici - Norvegia  -  Professional