Publicat 19 Iun 2019 | Reactualizat 28 Iun 2019 | Expiră 19 Iul 2019

Soferi categoria D contract Germania

20 posturi

Candidatul ideal

Construitiva un viitor in Germania!
Sunteti sofer de autobus si doriti sa incepeti o viata noua - eventual cu famila - in Germania ?
Aveti nevoie numai de carnet de conducere categoria D si cunostinte de limba germana nivel A2.
Pentru cine nu vorbeste germana: Cursul de limba Germana se poate face in Romania (Iasi) pe durata lunei iulie. Inscrierea la curs este pina pe 26.06.2019 posibil !
Seriozitate si dorinta de a munci la un angajator serios pe o durata lunga in Germania este necesar.

Descrierea jobului

Oferim posturi de soferi de autobus in toata Germania la diferite companii.
Contract pe Germania inclus pachet social in Germania (include asigurare de boala, de somaj, bani de pensie etc) la companie serioase germane.
Salariul este 13,00 Euro brut pe ora + 6,00 Euro zilnic net diurna.
Angajatori ofera primele 3 luni cazare gratuita.
Posturile sunt asigurate si pe durata nelimitata.
Ajutor la gasirea unui apartament pentru familie, la fisc, rezidenta, alocatie si integrare in Germania.
Restituirea costurilor de cursul de limba dupa 6 luni.
Puteti sa incepeti imediat.
Sunati-ne inca astazi!
Pesonalul nostru vorbeste romaneste si se bucura de colaborare.

Compania SFJ Consulting GbR se specializează pe recrutarea profesioniștilor din diferite domenii (ingineri, șoferi, electricieni, mecanici, etc.) pentru posturi pe teritoriul Germaniei. Firma colaborează numai cu companii germane serioase, cu intenția de a intermedia contracte de muncă pe durată lungă.

Silvia Jansen este avocată, Franz W. Jansen a lucrat 26 de ani in poziție responsabilă in domeniul transporturilor. Amândoi sunt specializați pe domeniu de drept si transport.

SFJ Consulting GbR, Kaiser-Friedrich-Str. 21, 65193 Wiesbaden, Tel.: +49-160-991 260 08, E-mail: info@perfectjobs.eu

Soferi categoria D contract Germania  -  SFJ Consulting GbR