Publicat 09 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 09 Nov 2019

SOFERI CATEGORIA CE - PERIOADE SCURTE COMUNITATE !!

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sc Mistral Logistik SRL angajaza soferi profesionisti pentru Comunitatea Europeana:
- categorie C, E
- experienta pe comunitate minim un an
- seriozitate si responsabilitate
- acte de identitate, buletin, permis, atestat profesional, card tahograf valabile
- utilizarea eficienta a timpilor de condus

Descrierea jobului

SC Mistral Logistik Srl va pune la dispozitie o flota de masini Euro 5 EEV ; Euro 6, automate, echipate cu toate dotarile necesare, sistem de monitorizare GPS, frigidere incluse, cu semiremorci noi/prelata role/ mega, in stare buna de functionare.
- Carduri de combustil, aparate taxare automata, telefon de firma
- Ziua de lucru se ia in considerare din momentul in care iesiti cu masina pe extern
- Asistenta dispecerat: trasee, coordonate, vignete Uk/Benelux, parcari Snap

Beneficiile de care aveti parte:
- Timpului de lucru efectuat afara este 3 saptamani – 1 saptamana libera sau
4 saptamani - 2 saptamani libere
- Se respecta programul de condus !!
- Pachetul salarial este compus din:
2080 ron salariu brut pe Romania + diurna externa 70 eur/zi
- Bonus pentru aducerea unui alt sofer in companie
- Extra bonus pentru perioade ce depasesc 12 saptamani in circuit

Pentru mai multe informatii, va rugam apelati nr. de telefon: 0730628272

Sc Mistral Logistik Srl este o companie de transport in plina dezvoltare, specializata in transport
international marfuri, automotive, transporturi in Comunitatea Europeana, care doreste
seriozitate, colaborare stabila si eficienta atat cu clientii cat si cu angajatii societatii.

Expirat
SOFERI CATEGORIA CE - PERIOADE SCURTE COMUNITATE !!  -  Mistral Logistik S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles